لطفا صبر کنید ...

همانطور که می دانید این روزها لیزر پوست یکی از نوین ترین و کارآمد ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است. حالا که پس از بررسی فواید و معایب لیزر پوست و چک کردن نکاتی که باید قبل از لیزر پوست بدانید به پزشک مربوطه مراجعه کردید و عملیات لیزر موهای زائد را انجام داده اید، باید بدانید که پس از لیزرکردن نیز نیاز است از پوستتان مراقبت کنید و بایدها و نبایدهایی وجود دارد که بهتر است آنها را بدانید.

۱ ) استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید 

مهم نیست در چه فصلی هستید و کدام ناحیه از بدن را لیزر کرده اید، در صورتیکه پوست شما در معرض نور خورشید قرار می گیرد باید از آن محافظت کنید و این محافظت پس از انجام لیزر موهای زائد باید بیشتر انجام گیرد.کرم ضد آفتاب بهترین دوست شما است، بخصوص اگر لیزر را در ناحیه پوست صورت انجام داده اید. سعی کنید از کرم ضد آفتاب بی بو و بی رنگ استفاده کنید. بهتر است این کرم ضد آفتاب حداقل ۳۰SPF باشد تا به میزان بالایی از پوست لیزر شده در برابر آفتاب محافظت کند.

۲ ) موها را اپیلاسیون نکنید 

ما پیش تر به شما گفتیم که قبل از مراجعه برای انجام لیزر پوست، وکس نکنید چرا که باعث بیرون آمدن رنگدانه ها از زیر پوست شده و نتیجه خوبی از لیزرکردن نمی گیرید. اگر هنوز تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر پوست به اتمام نرسیده، موها را وکس نکنید تا اختلالی در انجام لیزر موهای زائد ایجاد نشود. بگذارید پیگمنت یا رنگدانه مشخص باشد تا لیزر بتواند موهای زائد را تشخیص داده و آنها را هدف بگیرد. اگر طی دوره خواستید موهای باقیمانده را از بین ببرید آن را شیو کنید .

۳ ) عطر و ادکلن را برای مدتی کوتاه، کنار بگذارید 

فقط ۲۴ تا ۴۸ ساعت نیاز است تا از عطر و ادکلن دور بمانید و بهتر است در هفته اول با آب خیلی گرم دوش نگیرید. پس از گذشت این دوره به روال همیشگی خود باز می گردید. در هر صورت مهم است هفته اول از هرگونه حرارتی از جمله سونا دور بمانید.

۴ ) روی پوست خود یخ بگذارید 

اگر از جلسه لیزر پوست بازگشته و احساس کردید قسمتی از پوست شما ملتهب شده یا احساس داغی دارید کمی یخ، داخل کیسه پلاستیک قرار داده و روی ناحیه ای که ملتهب شده است، قرار دهید تا آن را خنک کند.

۵ ) مواد آرایشی را کنار بگذارید 

این مورد مخصوص مواقعی است که لیزر پوست صورت را انجام داده اید. بهتر است حداقل یک روز پس از انجام لیزر پوست صورت از مواد آرایش استفاده نکنید.

۶ ) ژل آلوئه ورا می توانند به آرامش پوست پس از لیزر کمک کنند 

اگر احساس می کنید پوستتان کمی ملتهب شده است، ژل آلوئه ورا می تواند آن را آرام کند، این محصول هم اورگانیک است هم بسیار خنک کننده و هیچ ضرری برای شما نخواهد داشت.

 

آدرس دفتر کرمان

شعبه سوم :استان کرمان-کرمان-خیابان هزار و یک شب،انتهای کوچه ۲ مرکز جراحی دکتر نظریان، کلینیک آرا

تلفن شعبه کرمان:۰۳۴۳۲۴۷۵۸۵۷ – ۰۹۱۷۲۰۲۴۹۰۰

آدرس دفتر ساری

شعبه دو : مازندران – ساری – خیابان قارن ساختمان کسری طبقه سوم واحد ۳۲

تلفن شعبه ساری:۰۱۱۳۳۴۰۶۳۳۰ – ۰۹۱۱۸۵۰۴۶۲۶

آدرس دفتر شیراز

شعبه یک : فارس، شیراز، بلوار شهید مطهری (بلوار زرگری سابق) نبش کوچه شماره ۱۹، ساختمان آرا، کلینیـک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر آرا

تلفن: 6060-626-713-98+

فکس: 4040-626-713-98+

ایمیل: info[at_sign]araclinic.com

AraLogo

مجموعه کلینیک آرا افتخار دارد تا با پشتوانه سالها تجربه و بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب و کارآزموده مکانی آرامش بخش را برای ارائه خدمات متمایز به شما گرامیان فراهم آورد.با مـا درکلینـیک تخصـصی پوسـت ، مو و زیبایی آرا، رسیدن به نتیجه دلخواهتان را تجربه کنید.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک آرا محفوظ می باشد