لطفا صبر کنید ...

درمان و رفع خط اخم و چین و چروک پیشانی با تزریق بوتاکس و فیلر

خطوط و چین و چروک‌های بسیاری وجود دارند که با افزایش سن چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهند. شاید یکی از قابل توجه‌ترین آنها پیدایش چین و چروک‌های پیشانی و خطوط روی برآمدگی پیشانی میان دو ابرو باشد. این خطوط از عواملی هستند که باعث می‌شوند فرد همیشه ظاهری سالخورده، فرسوده، یا عصبانی داشته باشد. با افزایش سن، حالت الاستیک پوست کمتر شده و خطوط روی برآمدگی پیشانی میان دو ابرو بیشتر نمایان می‌شوند. در برخی موارد، این خطوط به طور دائم در چهره باقی مانده و باعث می‌شوند که شخص همیشه اخمو یا عصبانی به ‌نظر برسد. به همین دلیل، درمان خطوط روی برآمدگی پیشانی میان دو ابرو می‌تواند باعث درک متفاوت شما از خود، سلامت عاطفی و نحوه‌ برداشت دیگران از شما در نگاه اول شود.

علل ایجاد خطوط و چین و چروک‌های پیشانی

سیب‌های ناشی از نور خورشید یکی از بزرگترین دلایل ایجاد خطوط اخم هستند. قرار گرفتن پوست در معرض اشعه‌های UV خورشید باعث تجزیه سریع کلاژن و الاستین می‌شود تا جایی ‌که حرکت ماهیچه باعث شکل گیری خطوط اخم و ثابت‌تر شدن آنها در طول زمان می‌شود

با افزایش سن، تولید کلاژن و الاستین در ما کمتر و کمتر شده و همین باعث می‌شود پوست بیشتر مستعد ابتلا به چین و چروک شود. انقباض و سفتی مداوم عضلات صورت باعث پراکندگی کلاژن و الاستیک و در نتیجه تسریع ایجاد خطوط اخم می‌شوند.

گذشته از عوامل محیطی و بیولوژیکی که باعث ایجاد خطوط اخم می‌شوند، حرکت عضلات عامل اصلی ایجاد خطوط است؛ بنابراین، اخم بیش از حد باعث ایجاد خطوط اخم بسیاری بر روی پیشانی می‌شود

ضخامت پوست یک ویژگی ژنتیکی است. پوست نازک بیشتر مستعد ابتلا به چین و چروک ناشی از آسیب‌های خورشید است. آسیب‌های خورشیدی باعث می‌شوند احتمال ایجاد خطوط اخم، در شخصی با پوست نازک نسبت به شخصی با پوست ضخیم بیشتر شود.

درمان

یکی از درمان‌های رایج پیشنهادی برای خطوط روی برآمدگی پیشانی میان دو ابرو، بوتاکس و یا حتی استفاده از فیلر جهت پر کردن پیشانی و دستیابی به یک پیشانی یکدست و صاف است. برای شل کردن عضلات چین دهنده که باعث بروز خطوط روی برآمدگی پیشانی میان دو ابرو شده‌اند می‌توان از تزریق بوتاکس استفاده کرد. این مسئله موجب کاهش ایجاد خطوط eleven (خطوط یازده بین دو ابرو) شده و همچنین مانع بدتر شدن خطوط می‌شود.

آدرس دفتر کرمان

شعبه سوم :استان کرمان-کرمان-خیابان هزار و یک شب،انتهای کوچه ۲ مرکز جراحی دکتر نظریان، کلینیک آرا

تلفن شعبه کرمان:۰۳۴۳۲۴۷۵۸۵۷ – ۰۹۱۷۲۰۲۴۹۰۰

آدرس دفتر ساری

شعبه دو : مازندران – ساری – خیابان قارن ساختمان کسری طبقه سوم واحد ۳۲

تلفن شعبه ساری:۰۱۱۳۳۴۰۶۳۳۰ – ۰۹۱۱۸۵۰۴۶۲۶

آدرس دفتر شیراز

شعبه یک : فارس، شیراز، بلوار شهید مطهری (بلوار زرگری سابق) نبش کوچه شماره ۱۹، ساختمان آرا، کلینیـک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر آرا

تلفن: 6060-626-713-98+

فکس: 4040-626-713-98+

ایمیل: info[at_sign]araclinic.com

AraLogo

مجموعه کلینیک آرا افتخار دارد تا با پشتوانه سالها تجربه و بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب و کارآزموده مکانی آرامش بخش را برای ارائه خدمات متمایز به شما گرامیان فراهم آورد.با مـا درکلینـیک تخصـصی پوسـت ، مو و زیبایی آرا، رسیدن به نتیجه دلخواهتان را تجربه کنید.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک آرا محفوظ می باشد